HEMEN ALTTA BULUNAN LİNKLER İLE YENİ SİTEMİZİ ZİYARET EDİP KALDIRILAN SERİLERİ VE DAHA FAZLASINI OKUYABİLİRSİNİZ. DİSCORD SUNUCUMUZA GELMEYİ UNTUMAYINN

AOA’in Eski Üyesi Mina Jimin’in Onu 10 Yıldır Zorbaladığını Öne Sürdü

mehditelepati
03 Tem 2020
AOA’in Eski Üyesi Mina Jimin’in Onu 10 Yıldır Zorbaladığını Öne Sürdü

Anonim bir kullanıcının ”Kaybol sürtük” yazması üzerine Mina:

Ben de kaybolmayı çok istiyorum ancak anneme bakmak zorundayım. Birçoğunuz bana aptal diyorsunuzdur. Haklısınız, aptalım. Küçüklüğümden beri ailem için çalışıyorum ancak hala bir şey öğrenebilmiş değilim. Babam öldüğünde, bekleme odasında ağlarken o kişi bana gelip ortamın kötü olmasının benim suçum olduğunu, ağlamayı kesmem gerektiğini söyledi. Sonra beni çekip bekleme odasındaki dolaba soktu. Ona babamın ölümünün beni çok korkuttuğunu söyledim.

Düşününce, o sözlerini asla unutamıyorum. Öteki zorbalıklar? Hakaretler? Sorun değildi ama ben üzülmüştüm. Aynı arabaya bindik, sonrasında sakinleştirici ve uyku hapı almam programımı aksatmadan uygulamam için gerekliydi. Olaylar gittikçe kötüleşiyordu, bu kişi yüzünden intihar etmeye kalkıştım.

Beni idol ya da aktris olarak beğenmeyebilirsiniz. Çok iyi değilim ve eksiklerim çok. Ama çalışırken çok mutluydum ve bu noktaya gelmek için çok çalıştım. Bu yapmayı sevdiğim bir şeydi. Doğrusu AOA’i bırakmayı istemedim ama birisi benden nefret ediyordu ve 10 yıl uğraşmaya devam etti. Doğrusu sonunda bir yerde dışa vurup ona saldırmayı istedim..

En son AOA’i bırakma kararı aldım. Diğer üyelerle çalışmak eğlenceliydi. Çok zaman geçmedi, bahsettiğim kişi de babasını kaybetti. İçim acıyordu ama yine de cenazeye gittim. Beni görünce ağlayıp benden özür diledi. Bomboş hissettim. Sanki her şey geçmiş gibiydi ama yine de korkuyordum.

Ara verdiğim sürede bir şeyler öğreneceğimi ya da depresyonumu ve panik atağımı tedavi edeceğimi düşündüm. ama bu sürede çok şey oldu.

Çok yoruldum. Dediğiniz gibi ne kim olduğumu biliyorum ne ne yapacağımı. Beni görmekten hoşlanmıyorsunuz. Gürültücüyüm bu yüzden kimse dinlemek istemiyor. Doğmayı ben istemedim. Elim gözüm yerinde ancak kendimi kontrol edemiyorum, annem için yaşıyorum.

Beni sevmemeniz ya da benimle ilgilenmemeniz önemli değil ama beni yalnız bırakır mısınız? Anlıyorum, her şey benim suçum.

isim vermemiş olsa da babasını yakın zamanda kaybettiği için Jimin olduğu düşünülmeye başlandı. Bunun üstünde Jimin ‘kurgu’ yazan bir story atıp sildi.

 

Etiketler:

Yorumlar

You cannot copy content of this page